Hermossa Güneş Gözlüğü

Moda 2 hafta önce dedekorkud


Hermossa Güneş Gözlüğü
Geniş mahsul yelpazesi ve çağdaş çizgisiyle Hermossa, kullanıcının yaşam tarzına müsait en trend tasarımları ile bilhassa aktif hayat ve modern manzara için ülkü bir marka. Farklı, çağdaş , dinamik tasarımları ve ileri teknoloji kullanılarak üretilen çerçeveleri, popüler kültürün şık ve çarpıcı görünümüne ilave %100 UV korumalı camları ile faik nitelik vaat ediyor.
Modellerinde göze çarpan kendinden emin duruşu, klasik tasarımlara çağdaş dokunuşları, cüretkar detayları ve ayrım yaratan renk kombinasyonları ile Hermossa, güneş gözlüğünü modada bir üst seviyeye taşımaya amade .

Kare çehre : Geniş alın, geniş kare çene ve belirgin çehre kemikleriniz varsa, size en fazla oval ve yuvarlak çerçeveler yakışır. Geometrik ve dikdörtgen çerçevelerden ırak durmalısınız.

Oval çehre : Orantılı çehre hatlarınız, ince çene ve belirgin elmacık kemikleriniz varsa, bütün çerçeveler size yakışır ama fazla geniş çerçevelerden kaçınmanız gerekir.

Uzun çehre : Uzun çehre kemikleriniz, çıkık alın ve sivri çene kemikleriniz varsa, kenarları köşeli modeller tercih etmelisiniz. Geniş çerçevelerde göz çevresi uzunluğundan daha uzun olanları tercih edin. Küçük, dar ve yuvarlak çerçevelerden kaçının.

Yuvarlak çehre : Dolgun yanak bölgesi, ufak çene ve orantılı çehre kemikleriniz varsa, üstten çerçeveli modeller, köşeli ve geometrik çerçeveler size fazla yakışır. Küçük ve aşağıya doğru genişleyen çerçevelerden ırak durmalısınız.

Kalp çehre : Geniş alın, yüksek elmacık kemikleriniz ve ince uzun çeneniz varsa, ufak , yuvarlak çerçeveler size fazla yakışacaktır. Alın tarafı fazla geniş çerçeveleri tercih etmeyin.

Üçgen çehre : Dar çene, geniş alın, geniş çene ve dar alnınız varsa, kalın çerçeveler size fazla yakışır. Alın bölgesi genişse yuvarlak kenarlı ufak modelleri tercih edin, kaş gölgenizi kapatmayan çerçeveleri tercih etmeyin.

sağlık moda güneş gözlüğü alışveriş tatil göz göz sağlığı