Miu Miu Güneş Gözlüğü

Moda 3 hafta önce dedekorkud


Miu Miu Güneş Gözlüğü
1993 yılında dünyaca meşhur tasarımcı Miuccia Prada tarafından Prada markasına bağlı olarak kurulan Miu Miu, ismini kurucusunun lakabından alıyor. Prada’ya göre daha genç ve enerjik bir marka olan Miu Miu, feminen ve seksi tarafıyla da dünya çapında büyük zevk topluyor. Lindsay Lohan ve Chloe Sevigny gibi Hollywood yıldızlarını marka yüzü olarak kullanan Miu Miu, yenilikçi, seksi ve iddialı tasarımlarıyla bilhassa genç modaseverler tarafından fazla seviliyor.
Misyonumuz dünya markalarının en trend, son moda ve yüksek kaliteli performans güneş gözlükleri için tercih edilen biricik uzman güneşgözlüğü satış ve eğlence noktası olmaktır.

Güzel havadis ! Senin çehre şeklin kare.Keskin çehre hatların seni göz müşteri yapıyor. Belirgin alın ve katı çene hattına sahip olman sana orijinal bir manzara veriyor. Yuvarlak, oval, kedi gözü, kelebek ve yarı çerçeveli güneş gözlükleri ile gözlerini vurgulayacak ve keskin çene hatlarını dengeleyeceksin. İster etrafındakileri etkilemek için giyinmiş ol, istersen bir amel toplantısı için, bütün gözler senin üzerinde olacak.

göz sağlığı tatil sağlık göz gözlük optik güneş gözlüğü miu miu