Nem Kurutma Cihazı

Genel 1 hafta önce tellioglu


İnşaat Kurutma Alanında Neler Yapılabilir
Farklı sebeplerden dolayı inşaat yapımlarında elde olmayan nemlenmeler olabilir. Bu nemlenme neticesinde inşaat yapımında duraksamalar ve aksaklıklar olacaktır. Bu yüzden tercih edilen nem alma cihazı kullanımı artık giderek yaygınlaşmaktadır. Nem yapıların bozulmasına olanak sağlayan bir etkendir. Çiğ kalan beton içinde kurumamış yüzeyler zamanla çökerek üzerine yapılan yapıların da çökmesine neden olabilecektir. Özellikle kış aylarında duran inşaatların daha hızlı tamamlanabilmesi için bekleme süresini ortadan kaldıracak olan cihazlar kullanılmaktadır.
İnşaat Kurutma Cihazı TTK 800 Özellikleri
Model tasarım olarak her inşaat için uygun özelliklere sahip kurutma yapmaktadır. Kiralanabilme olanağı bulunan cihazı satın alarak boş yere masraf etmemiş olacaksınız. Yurt içinde ve yurt dışında kullanılan cihaz yaratmış olduğu nem dengeleyici kalitesi ile ortam içindeki nemi kurutarak normal olacak hava koşullarının yaratılmasına etki etmektedir. Avrupa standartlarında üretilen cihaz verimi en yüksek değerler ile göstererek inşaat alanlarında elle tutularak istenilen her yere götürülebilme özelliğine de sahiptir. Dış etkenlerin inşaat içine etki ettiği alanlarda öncelikle yapılması gereken önlemlerin alınarak daha iyi netice alınabileceği ortamlar yaratılmalıdır. Sıva kullanımında etkili olacak TTK 800 nem alma cihazı kullanımından iyi netice alabilmek için bu gerekli olacak bir kuraldır.
TTK 800 Teknik Özellikleri Nelerdir
1.600 metreküp çalışma kapasitesi ile odaları kurutarak tekrar nem oluşabilecek ortamı ortadan kaldırmaktadır. Yüksek basınçlı radyal fanı havanın içeride ve dışarıda dolaşımını sağlayarak mekanizmanın gerekli kullanımı yapabilmesine olanak vermektedir. Güçlü kompresörü devamlı çalışma süresi içinde aynı performansı göstermesini sağlamaktadır. Tam otomatik drenaj pompası, akış petekleri, rotasyonlu kompresörü, tekerlekli taşınması, belirli derecelerde çalışma kapasitesi belirgin özelliklerindendir. 800 metreküp alan içinde kurutma yapabilen cihaz suyun hasar bıraktığı yerleri onararak kullanıma sunmaktadır. nem alma cihazı olarak tercih edeceğiniz model son yıllarda en çok satılan modeller arasındadır. Göstermiş olduğu etkili performans ile sıfır dereceden itibaren bütün alanların kurutmasını yapabilmektedir. Değiştirilebilir filtresi ayrıca bakım ve temizliği konusunda hiç kaygıya düşmeyeceğiniz tek ürün olarak Avrupa’da ve ülkemizde güvenle kullanılmaktadır.

Şap Kurutma İnşaat Kurutma Beton Kurutma